Markalarımız

Sektörün öncü markalarını, kaliteli hizmet ile size sunuyoruz.

İş hacminize özel çalışma yapıyoruz.
Bize işlem hacminizi bildirerek avantajlı fiyat alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi Alın

İşinizi Önemsiyoruz

CSR Dental olarak ihtiyacınız olan tüm ürünler için komple hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve geniş ürün gamımız ile size en iyi hizmeti vadediyoruz.

  • » Implant
  • » Biometerial
  • » Hassas Tutucular
  • » Cihazlar
  • » Dental Eğitim

Direct Implant Yaptırma Fiyatı

Tamamen çürümüş ve kök kalmamış dişler için implant uzun süreli ve kalıcı bir tedavi yöntemidir. Implant düşük düzeyde bir cerrahi işlem olmakla beraber uzmanlık isteyen bir işlemdir. Uygulanan implantın kalitesi, cerrahın tecrübesi ve implant sonrasında ağız bakımı ile implatın kalıcılığı daha uzun sürmektedir.

Direct Implant, uzun yıllar süren arge sonucu geliştirilen üst düzey kalitede bir implant markasıdır. Amerika’da geliştirilen Direct Implant, kalitesinden dolayı Türkiye’de de en çok tercih edilen implant markalarından biridir.

Implant yaptırmanın fiyatları bir çok değişkene göre değişmektedir.
Kullanılan implant markası, uygulamayı yapan doktor ve kliniğin fiyat politikasına göre farklı fiyatlarda yapılmaktadır.

Implant yaptıracaksanız, fiyat önemlidir fakat önceliğiniz iyi bir tedavi olmalıdır. Kalitesini ispat etmiş bir implantın iyi bir cerrah tarafından yapılmasını tercih etmelisiniz.

Direct Implant fiyatı için kliniğinizden tercihinizin Direct Implant olduğunu ve buna göre fiyat talep ederek bilgi alabilirsiniz.

Bize ulaşarak, Direct Implant kullanan klinikler için öneri alabilirsiniz.