Markalarımız

Sektörün öncü markalarını, kaliteli hizmet ile size sunuyoruz.

İş hacminize özel çalışma yapıyoruz.
Bize işlem hacminizi bildirerek avantajlı fiyat alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi Alın

İşinizi Önemsiyoruz

CSR Dental olarak ihtiyacınız olan tüm ürünler için komple hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve geniş ürün gamımız ile size en iyi hizmeti vadediyoruz.

  • » Implant
  • » Biometerial
  • » Hassas Tutucular
  • » Cihazlar
  • » Dental Eğitim

WH Fizyodispenser


Yüksek teknolojili renkli dokunmatik ekran ve mantıksal ve navigasyon, cihazı çalıştırmayı kolaylaştırıyor.

W&H 2001 yılından beri Implantmed cerrahi fizyodispenserin satışını yapmaktadır. Dental implant uzmanlarına daha fazla güvenlik, kolay ameliyat, yüksek oranda hassasiyet ve esnek uygulama seçenekleri ile yüksek kalitede bir cihaz. 2016 yılının Eylül ayında tanıtımı yapılan yeni nesil Implantmed, kullanıcılara hem denenmiş hem de test edilmiş Implantmed fonksiyonlarının yanında , implantın stabilitesini değerlendirme, gerektiğinde yenilenebilir, kişiye göre ayarlanabilir özellikler, ileri teknoloji, sezgisel kullanıcı ara yüzü ve hatta daha güçlü bir motor açısından eşsiz bir sistem sunar.

Yeni W&H cerrahi fizyodispenser , oral cerrahi işlemlerinde hem tam performans hem de etkin zaman yönetimi ile hekimlere destek vermektedir.

W&H Osstell ISQ modülü, istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde kolayca ve hızlıca yenilenebilir.
Soğutucu hortum hızlı ve güvenli bir şekilde bağlanabilir.
LED +, motor hızından bağımsız olarak cerrahi alanın tam olarak aydınlatılmasını sağlar.Geliştirilmiş güvenlik
İmplant stabilitesini değerlendirme yeteneği ve implant yerleştirmeye dair detaylı dokümantasyon fonksiyonları ile

Tüm anahtar parametreler ve hastanın risk faktörlerini göz önüne alındığında bir implantın yerleştirilmesinde en doğru zamana karar vermek çok daha karmaşık hale gelir. Yeni Implantmedin fonksiyonel W&H Osstell ISQ modülü tedavinin değerlendirme sürecini daha sağlıklı ve güvenilir kılmaktadır. Implanmed’in entegre otomatik yiv açma makinesinin işlevi ve tork kontrolü implant yerleştirme esnasında diş hekimine yardımcı olurken; Osstell ISQ (İmplant Stabilite Katsayısı) modülü implant için optimum yükleme zamanına karar vermede kolaylık sağlar. Cihazın ölçtüğü stabilite, başarı oranını arttırmanın yanı sıra bir çeşit kalite güvencesidir.

Non-invaziv ölçüm sistemi yalnızca implantların primer stabilitesini belirlemekle kalmıyor, aynı zamanda ikincil ölçümler kullanarak osseointegrasyon gözlemleyebiliyor ve implant yüklemesi için optimum zamanı belirlemek amacıyla kullanılabiliyor. ISQ değeri (ISQ 1-100 ölçeği) ölçüm alındıktan sonra ekranda gösterilir ve birçok klinik testler sayesinde kolaylıkla yorumlanabilir. W&H Osstell ISQ modülü opsiyoneldir ve bunun yanı sıra yeni Implantmed’e daha sonradan da istenirse kolaylıkla monte edilebilir.

Dokümantasyon işlevi etkinleştirildiğinde tanımlanmış cihaz parametreleri, implant yerleştirme eğrisi , Osstell ISQ ölçümü gibi implant yerleştirme değerleri ve dokümantasyon kimliği ,diş pozisyonu gibi temel veriler USB’ye kaydedilebilir.

Kullanım Kolaylığı
Yeni kullanıcı arayüzü ve pompa dizaynı ile

Yeni Implantmed kullanıcı ara yüzü diş hekimliği ekibine daha basit, daha az zaman alacak ve daha etkili olacak şekilde tedavi aşamalarını kolaylaştırma konusunda yardımcı olur. Cam yüzeyli, ileri teknoloji, renkli, dokunmatik ekran cihazın kullanımını kolaylaştırır. İşlemin ilgili aşaması ile ilgili önemli bilgiler büyük ekranda net bir şekilde görülebilir. Mantıksal ve sezgiyle tasarlanmış navigasyon sistemi ve kişiye özel ayarlanabilir program sekansları dental implant uzmanının ana noktalara konsantre olmasını sağlar. Implantmed, grup uygulamalarında etkinliği arttırmak için ideal hale gelerek altı kullanıcıya kadar kişiye özel ayarlanabilir.

Yeniden tasarlanmış soğutma pompası ayrıca özellikle cerrahi cihazın çalıştırılmasını kolaylaştırmaya ve hazırlık sürelerinin hızlandırmaya yardımcı olur. İrigasyon hortumu yeni tasarımıyla steril koşullarda dahi çok kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde yerleştirebilir.

Hassas ve güçlü
Güçlü motor ve LED+’li angldruva ve cerrahi piyasemenler

6.2 Ncm motor torku ve 200 ila 40,000 rpm hız sayesinde zor işlemler dahi daha az efor sarf edilerek ve büyük hassasiyetle gerçekleştirilebilir. Yeni araç ayrıca piyasadaki en kısa cerrahi motordur. Motor ve W&H angldruva ergonomik bir şekle sahip ve mükemmel şekilde dengelenmiş kombinasyonu kullanıcının ellerini etkileyen yorgunluğu önleyerek daha uzun süre ile çalışmasını sağlar.

Ek olarak, LED + ışıklı yeni angldruva ve cerrahi piyasemenler şimdi motor hızına bakılmaksızın cerrahi alanı tamamen aydınlatmaktadır. Çizilmeye dayanıklı kaplaması ile yüksek kaliteli, paslanmaz çelik cerrahi angldruva ve piyasemenler özellikle uzun süre kullanılabilir ve çok sağlamdır.

Yüksek derecede esneklik
Kablosuz ayak kontrolü, ve ürünün diğer özellikleri istenen zamanda upgrade edilebilir

Esneklik, yeni Implantmed’in önemli bir özelliği. Satın alma esnasında seçilebilir opsiyonel özellikler ve ayrıca yenilenebilir W&H Osstell ISQ modülünün yanı sıra yeni kablosuz ayak kontrolü daha fazla esneklik ve rahatlık sunar. Implantmed ayrıca dokunmatik ekrana bir alternatif olarak ayak kontrolü ile kolay be steril bir şekilde çalıştırılabilir. Yeni kablosuz ayak kontrolü piezo cerrahi cihazı ,piezomed çoklu W&H cihazları ile kullanılabilir ve ayrıca daha sonra bu araçlara kolaylıkla takılabilir. Kablosuz ayak pedalı , cerrahi ortamda daha fazla güvenlik ve rahatlık için çalışma alanında herhangi bir yere yerleştirilebilir.