Markalarımız

Sektörün öncü markalarını, kaliteli hizmet ile size sunuyoruz.

İş hacminize özel çalışma yapıyoruz.
Bize işlem hacminizi bildirerek avantajlı fiyat alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi Alın

İşinizi Önemsiyoruz

CSR Dental olarak ihtiyacınız olan tüm ürünler için komple hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve geniş ürün gamımız ile size en iyi hizmeti vadediyoruz.

  • » Implant
  • » Biometerial
  • » Hassas Tutucular
  • » Cihazlar
  • » Dental Eğitim

3D Ağız İçi Tarayıcı


HERON IOS dijital çözümleriyle diş hekimliğinizi ötesine geçin

Daha az sayıda tekrar, daha az düzeltme ve daha fazla doğruluk istiyorsanız, dijital diş hekimliği geleceğinizdir. 3DISC HERON IOS ile sınıfının en iyi tarama teknolojisi, rakipsiz bir açık sistem, klinik içi üretim ve koruyucu bakım olanakları ile dijital yolculuğunuzun ötesine geçmenizi sağlar.

HERON IOS dijital çözümleri ile ANALOG’un ötesine geçin
Üstün tarama teknolojisi
Açık sistem

HERON IOS dijital çözümleri ile TARAMANIN ve TEDAVİNİN Ötesine Geçin
Klinik içi uygulamalarla yerinde üretim yaparak hastalarınızın konforunu arttırın

HERON IOS dijital çözümleri ile SINIRSIZ Güncelleme ve yükseltme sağlayın
Senelik lisans ücreti ödemeden yazılımınızı gülcelleyin ve yükseltin

Kliniğinizi Dijitalleştirin
İster dijital diş hekimliği için yeni bir deneyim, ister sadece tarama çözümü, isterse tam olarak bir sonraki adım için tamamen dijitalleşin, HERON IOS ağıziçi tarayıcı daha fazlasını yapmanıza olanak sağlar. HERON cloud ile, tercih ettiğiniz laboratuarlara ve tedavi sağlayıcılarına tarama verilerinizi gönderme olanağı sağlar. Ağıziçi tarama çözümleri portföyümüzde size rehberlik edelim.

HERON IOS
Geleneksel kaşık ölçüsünün ötesine feçebilmek için dijital ağıziçi tarayıcı çözümü. Ödüllü HERON IOS size güvenilir, dayanıklı teknoloji, kullanımı kolay ve yatırımınızdan en yüksek getiriyi elde etmenizi sağlar. Basitçe söylemek gerekirse: Paranız için en iyi değerdir.

HERON IOS
Vakalarınızı geleneksel ölçü sisteminin ötesine götürmenizi sağlar. CAD ve Gülüş tasarımı benzeri modüler ile entegrasyon sağlayarak hastalarınızı heyecanlandırın gerektiğinde klinik içinde üretin. Güvenilir üçüncü taraf üreticiler ve 3D yazıcılar tarafından yapılan tarama, planlama ve tasarımları üretimle sorunsuz bir şekilde bütünleştirin.

Daha Kolay Tarama : HERON CLINIC yazılımı ile gereksiz yumuşak dokuları güncelleyerek taramayı kolaylaştırır.

Kanıtlanmış Doğruluk : HERON IOS, tam hedef, tekli ve çoklu restorasyonlar için diğer büyük ağıziçi tarayıcılarla yapılan taramalar ve / veya geleneksel ölçü ile karşılaştırıldığında istatistiksel olarak daha yüksek doğruluk.

Statik Oklüzyon : Restorasyonlarınızı mükemmelleştirmek için HERON IOS Hasta kapanışı kaydeder ve temas noktalarını görmenizi sağlar.

Gerçekçi Renkler : Renkli taranan dijital ölçü üzerinde renk kodları girerek laboratuvarınla iletişim ağınızı kolaylaştırın. Bu sayede daha fazla bilgiyi dijital ölçüler ile oluşturun. Sonrasında tedaviyi değerlendirmek ve hastalarla kaliteli iletişim sağlamak için diş rengi ölçümünü uygulayın.

HERON IOS

Heron ™ IOS tarayıcının hafif tasarımı, siz ve hasta için ölçünün daha kolay alınmasını sağlar. Kompakt, ergonomik tasarım, kullanıcının daha hızlı ve daha rahat çalışabileceği anlamına gelir. Dönen uç maksimum manevra kabiliyeti sağlar ve şık yapı hastanın konforunu artırır.

Günümüz diş hekimliğine uyacak şekilde tasarlanmış bir tarayıcı
Heron ™ IOS tarayıcı ergonomi göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır ve optimum kavrama tasarımına ve dönen bir uca sahip ince, hafif bir piyasemene sahiptir. Ayrıca, buğulanmayı önlemek için renk yakalama ve dahili ısıtıcı gibi birinci sınıf özellikler sunar. Dijital ölçüler almak için kullanılan bu ağıziçi tarayıcı ile 3DISC, en yaygın dental restorasyon tiplerini destekleyen bir çözüm sunar.

Daha verimli bir iş günü için çözüm
Heron ™ IOS ile kutudan çıkar çıkmaz tarama yapıyorsunuz. Düşük bir öğrenme eğrisi sunar ve sezgisel case management yazılımı ile personel sistemi birkaç dakika içinde öğrenebilir. Tarayıcı ısınma süresi gerektirmez, bu da hastalar için daha az bekleme süresi ve diş kolduğunda daha az zaman harcanması anlamına gelir. Açık mimari ve yerleşik laboratuvar iletişimi, dosyaları seçtiğiniz laboratuvarınıza hızlı ve kolay bir şekilde gönderebileceğiniz anlamına gelir.

Rakipsiz açık HERON CLOUD ekosistem
Açık bir sistem seçmek, en güncel teknolojiye, malzemelere, iş ortaklarına ve fiyatlara erişimi güvenli kılmanın en iyi yollarından biridir. HERON IOS ile tercih ettiğiniz ortaklarla doğrudan bağlantı kurabilir ve uygulamanız için en uygun maliyetli ve alakalı seçenekleri güvence altına alabilirsiniz. Tedavi iş akışlarından tasarım hizmetlerine, kütüphanelere veya 3. parti üretim ekipmanlarına – hepsi bir tık ötenizde.

Restoratif ve Ortodonti Laboratuarları ile bulut bağlantısı. Bir tıklama ile dosyaları gönderin ve bu vakalar ile ilgili laboratuvarınız ile tartışın ve inceleyin.

Freze Tezgahları ve 3B Yazıcılar – Çok çeşitli üretim seçeneklerine sahip güvenilir bağlantılarımız üretimi kolaylaştırır ve iş akışınızın durmasını engeller.

İmplant kütüphanelerinden tarama başlıklarına, HERON IOS sizi bağlar.

Bir çok Clear aligners sağlayıcısıyla bağlantı kurun.

Gece plağı sağlayıcıları ile HERON IOS uyku terapisi çözümleri sipariş edin.