Markalarımız

Sektörün öncü markalarını, kaliteli hizmet ile size sunuyoruz.

İş hacminize özel çalışma yapıyoruz.
Bize işlem hacminizi bildirerek avantajlı fiyat alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi Alın

İşinizi Önemsiyoruz

CSR Dental olarak ihtiyacınız olan tüm ürünler için komple hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve geniş ürün gamımız ile size en iyi hizmeti vadediyoruz.

  • » Implant
  • » Biometerial
  • » Hassas Tutucular
  • » Cihazlar
  • » Dental Eğitim

Medigma İmplant


Medigma Biomedical GmbH, dental implant sistemleri, restoratif bileşenler, cerrahi ve protez aletler ve aksesuarlar geliştirmekte, üretmekte ve dağıtmaktadır.

1992 yılında kurulan Medigma, İmplant Diş Hekimliği alanındaki öncülerden biri olarak kabul edilmektedir ve diş hekimlerine ve diş teknisyenlerine yenilikçi ürünler sunmaktadır. çözümleri. Medigma’nın ürün grupları, yüksek hassasiyet ve kullanıcı dostu özellikleriyle bilinir. Profesyonel araştırma ve geliştirme ekibi sürekli olarak teknolojik olarak gelişmiş yüksek kaliteli ürünlerin üretimini sağlar. Medigma, müşterilere güncel endüstri çözümleri, bilgi ve araçlar sunmak için hem özel hem de kamu sektöründeki diş hekimleri, cerrahlar, teknisyenlerle yakın işbirliği içinde çalışmaktadır.

Medigma Biomedical GmbH, mükemmel hizmet sunma konusundaki itibarından gurur duymaktadır. en basit vakadan en karmaşık cerrahi vakaya kadar restorasyonlar için sürekli müşteri iletişimi ve çeşitli dental implant çözümleri ile dünya çapında müşterilere hizmet ve kalite.Medigma ürünleri CE işaretlidir ve en yüksek yasal gerekliliklere uygundur. tavizsiz hizmet ve uygun fiyatlarla müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli ürünler ve yenilikçi çözümler sunmak ve en yüksek kalitede dental implant ürün ve hizmetlerini geliştirmek, üretmek ve pazarlamak istemektedir.

CSR Dental olarak Medigma Implant’ın İstanbul yetkili satıcısıyız. Deneyimli ekibimiz ile ihtiyacınız olan implantı, cerrahi süreç asiste hizmeti ile sunuyoruz.

İşletmenizin implant kullanımına göre sunduğumuz özel çözümler ve fiyat avantajından faydalanmak için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Fiyat Teklifi Alın

 


  


  


 
Venüs İmplant