Markalarımız

Sektörün öncü markalarını, kaliteli hizmet ile size sunuyoruz.

İş hacminize özel çalışma yapıyoruz.
Bize işlem hacminizi bildirerek avantajlı fiyat alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi Alın

İşinizi Önemsiyoruz

CSR Dental olarak ihtiyacınız olan tüm ürünler için komple hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve geniş ürün gamımız ile size en iyi hizmeti vadediyoruz.

  • » Implant
  • » Biometerial
  • » Hassas Tutucular
  • » Cihazlar
  • » Dental Eğitim

İnclusive İmplant


Glidewell Laboratories tarafından geliştirilen Inclusive Implantları üst çene veya alt çene, kısmi veya tamamen dişsiz vakalarda tek veya bir­den çok birimde implant çözümleri sunmaktadır. Titanyum alaşımdan geliştirilen Inclusive Implantları, yüksek tutuculuk ve dayanıklılık sağlamaktadır. Cerrahi uygulama kolaylığı sağlayan yapısının yanı sıra klinik ve estetik görünüm ihtiyaçlarına da tam cevap verebilecek şekilde dizayn edilmiştir.

Güçlü primar stabilite sağlayan güçlü yiv yapısına, kendinden yer­leşen self-tapping oluk tasarımına, coronal bölgede tutuculuk sağ­layan micro yiv yapısına, kemik ve implant temas yüzeyini artıran RBM yüzey yapısına, doğal diş kökü işlevi görebilmesi için gelişti­rilen konikleşen gövde tasarımına ve internal hex bağlantı yapısına sahiptir. Internal hex bağlantısı yaygın ve tercih edilen birçok pros­tetik parça ile uyum sağlamaktadır.

Inclusive Tapered Implantlar 3 farklı çap çeşidine sahiptir. Her bir çap için 5 farklı uzunluk seçeneği mevcuttur. 3,5mm ve 4,5mm ol­mak üzere iki farklı standart prostetik platform ölçüsüne sahiptir. Böylece üst bileşen gereksinimi azaltılmış ve restoratif uygulama süreci basitleştirilmiştir.

CSR Dental olarak Inclusive İmplant’ın İstanbul yetkili satıcısıyız. Deneyimli ekibimiz ile ihtiyacınız olan implantı, cerrahi süreç asiste hizmeti ile sunuyoruz.

İşletmenizin implant kullanımına göre sunduğumuz özel çözümler ve fiyat avantajından faydalanmak için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Fiyat Teklifi Alın

 

Inclusive® Tapered Implant’ler yüksek güçlü titanyum alaşımdan üretilmiştir ve yüksek primer stabilite, krestal kemik koruması, yumuşak doku muhafazası, maksimum kemik-implant teması, doğal kök biçimi ve popüler prostetik bileşenler ve enstrümantasyon ile uyumluluk ortaya koyar. Inclusive Tapered Implant’ler her biri beş uzunlukta bulunan, beş temel çapta sunulur. Standart prostetik platform boyutları (3,0 mm, 3,5 mm, 4,5 mm) sistem bileşenleri sayısını azaltır ve restoratif işlemi basitleştirir.