Markalarımız

Sektörün öncü markalarını, kaliteli hizmet ile size sunuyoruz.

İş hacminize özel çalışma yapıyoruz.
Bize işlem hacminizi bildirerek avantajlı fiyat alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi Alın

İşinizi Önemsiyoruz

CSR Dental olarak ihtiyacınız olan tüm ürünler için komple hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve geniş ürün gamımız ile size en iyi hizmeti vadediyoruz.

  • » Implant
  • » Biometerial
  • » Hassas Tutucular
  • » Cihazlar
  • » Dental Eğitim

Omnitech İmplant


Omnitech İmplantlar “Rh Pozitif Tıbbi Cihazları İmalat Teknoloji A.Ș” tarafından, ISO 13485 Standardı ve “MDD 93/42 EEC Tıbbi Cihazlar Direktifi” Kurallarına uygun olarak geliştirilmiştir .

Omnitech İmplantlar, en yeni teknoloji ürünü “ Bilgisayarlı Numerik Kontrol “lü makinalarda talașalı imalat meto- du ile üretilmektedir. İmplantın, Kemiğe delinmiș daha Küçük çaplı delik içerisine ideal biçimde yerleștirilmesi ve yumușak kemik içerisinde daha geniș alana yerleșebilmesi için gövde üzerine İki-Girișli Buttress tipi yiv açılarak ve bu yivlerin kendi yolunu kendisinin açabileceği karșılıklı iki adet keserek șekillendirici kanal açılmıștır.

Ayrıca, Kemik seviyesine yakın Dört-Girișli Mini yiv açılarak șekillendirilmiș İdeal bir İmplant tasarımına sahiptir. Mini yivler Dört_Girișli ve Kemik seviyesinin 0.7mm altından düz devam eden uzunluktan sonra bașlar 1.6mm hatve ile 2.5mm așağıdaki konik bașlangıcına kadar devam eder. mini yivler yarım yiv derinliğindedir. 1.5 Derecelik konik boyunca 1.6mm Hatveli İki-Girișli Buttress tipi yiv açılmıstir ve konik yüzey ile Buttres yiv dibi arasındada 1.5 Derecelik ikinci bir açı vardır. 1.6mm Buttress yivler İmplant yerleștirilirken döndürme sayısını azaltır. Mini yivler ise kemik seviyesinde gerilimi azaltır.

CSR Dental olarak Omnitech Implant’ın Marmara Bölgesi yetkili satıcısıyız. Deneyimli ekibimiz ile ihtiyacınız olan implantı, cerrahi süreç asiste hizmeti ile sunuyoruz.

İşletmenizin implant kullanımına göre sunduğumuz özel çözümler ve fiyat avantajından faydalanmak için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Fiyat Teklifi Alın