Markalarımız

Sektörün öncü markalarını, kaliteli hizmet ile size sunuyoruz.

İş hacminize özel çalışma yapıyoruz.
Bize işlem hacminizi bildirerek avantajlı fiyat alabilirsiniz.
Fiyat Teklifi Alın

İşinizi Önemsiyoruz

CSR Dental olarak ihtiyacınız olan tüm ürünler için komple hizmet sunuyoruz. Deneyimli ekibimiz ve geniş ürün gamımız ile size en iyi hizmeti vadediyoruz.

  • » Implant
  • » Biometerial
  • » Hassas Tutucular
  • » Cihazlar
  • » Dental Eğitim

İmplant Direct


 
Implant Direct, uzun süren arge çalışmaları sonucu geliştirilen Spectra System ile 7 farklı implant sistemi ile çözüm sunuyor.

Tek ve iki aşamalı implant sistemi ScrewPlantın özellikleri arasında yer alıyor.İnternal bağlantı 2mm hex uzunluğu ve external seviyesi bulunuyor.Renk kodlaması yapılmış ölçü transfer parçası ve kısaltılarak düz siman abutment olarak kullanılacak şekilde tasarlanan sistem, aynı kutuda sunuluyor.

SBM (Eriyebilir Blast Media) ya da HA-kaplı yüzey opsiyonlarına sahip sistemde, Tapered gövde Spectra Sistem ve Zimmer Dental Tapered Screw Vent drilleri karşılıklı olarak kullanılabiliyor.

CSR Dental olarak Implant Direct’in İstanbul yetkili satıcısıyız. Deneyimli ekibimiz ile ihtiyacınız olan implantı, cerrahi süreç asiste hizmeti ile sunuyoruz.

İşletmenizin implant kullanımına göre sunduğumuz özel çözümler ve fiyat avantajından faydalanmak için bize ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

Fiyat Teklifi Alın

 

LEGACYT 3 IMPLANT SİSTEM
SBM YÜZEY İMPLANTLARI
Kademeli implant gövdesi, giderek derinleşen payanda dişleri ve iki kesme oluğu ile.
Dahil olanlar: Kapak vidası, şifa yaka genişletici ve titanyum kapalı tepsi transferi.
Hariç olanlar: 6.0mmL implant ile birlikte verilmez.